30v/50 ma nos 10x Steck-birnchen/teléfono-lámpara t5.5

10x Steck-birnchen/teléfono-lámpara, t5.5, 30v/50 ma, nos
Fotobudka na każdą impreze

Zadzwoń: 501-168-811

Napisz: robert@superfota.pl

Consulta el anuncio del vendedor si deseas más información, Las mejores ofertas para 10x Steck-Birnchen / Telefon-Lampe, sin usar, sin abrir y sin desperfectos, Estado:: Nuevo: Un artículo nuevo, Ver todas las definiciones de estado : , nos 10x Steck-birnchen/teléfono-lámpara t5.5 30v/50 ma, 30V / 50 mA, 30v/50 ma nos 10x Steck-birnchen/teléfono-lámpara t5.5, NOS están en ✓ Compara precios y características de productos nuevos y usados ✓ Muchos artículos con envío gratis

30v/50 ma nos 10x Steck-birnchen/teléfono-lámpara t5.5
30v/50 ma nos 10x Steck-birnchen/teléfono-lámpara t5.5
30v/50 ma nos 10x Steck-birnchen/teléfono-lámpara t5.5
30v/50 ma nos 10x Steck-birnchen/teléfono-lámpara t5.5
30v/50 ma nos 10x Steck-birnchen/teléfono-lámpara t5.5

Dlaczego SuperFota?

Wysoka Jakość Zdjęć

W sercu naszych fotobudek zainstalowaliśmy najwyższej jakości sprzęt - pozwala on na uzyskanie doskonałych fotografii oraz kopii zdjęć.

Najlepsze Gadżety

Staramy się na bieżąco dobierać nowe akcesoria - dzięki nim każda impreza jest inna- inna niż wszystkie :)

Tła do Wyboru oraz Green Screen

To Ty wybierasz na jakim tle chcesz mieć wykonane zdjęcia, a dzięki technologii green screen możemy przenieść cię w najdalsze zakątki świata:) Egipt, Malediwy, a może....? - Sam wybierz na co masz ochotę!

photo strip image

Galeria Zdjęć Online

Wszystkie fotografie wykonane przez fotobudkę są staranie obrobione, a następnie udostępnione w galerii na naszej stronie tak byś pojedyncze zdjęcie mógł później wykorzystać i wywołać na dużym formacie!

10x Steck-birnchen/teléfono-lámpara, t5.5, 30v/50 ma, nos

Personalizacja Wyglądu Zdjęć

Wspólnie z naszym grafikiem dopracujesz każdy szczegół wydruku zdjęć przed imprezą. Wygląd oraz tekst zostanie wykonany według Twoich wytycznych.

Integracja z Social Media

Zintegrowaliśmy nasze budki z mediami społecznościowymi typu facebook, instagram dzięki temu możesz dzielić się dobrą zabawą ze swoimi znajomymi.

Fotobudka Kalisz, Konin, Łódź

Potrzebna fotobudka na wesele, imprezę integracyjną lub dowolną imprezę okolicznościową w Kaliszu, Koninie czy Łodzi? Zapraszamy! Posiadamy dwie fotobudki na wynajem.

W razie pytań napisz do nas na robert@superfota.pl lub zadzwoń 501-168-811.

Imprezowa fotobudka na każdą okazję

Jak rozkręcić dobrą zabawę, o której goście nigdy nie zapomną? Przede wszystkim należy zadbać o atrakcyjne rozwiązanie na nudę, a takie będzie gwarantować budka fotograficzna w Kaliszu, Łodzi i w wielu innych miastach. Imprezowa fotobudka bowiem idealnie pasuje na każdą okazję − na wesele, chrzciny, urodziny i imprezę firmową czy integracyjną. Zastanawiasz się jakie atrakcje będą najlepsze na te eventy? Photo booth zajmie wszystkich i zapewni im szaloną zabawę do rana, a może i jeszcze dłużej!

Fotobudka Kalisz, Konin, Łódź − wynajem na imprezę

Nasza fotobudka może bawić gości niezależnie od województwa − łódzkie (Łodź, Sieradz, Zduńska Wola) czy wielkopolskie (Kalisz, Konin, Ostrów Wielkopolski) stanowią stały obszar działania, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby maszyna pojawiła się również w innych regionach Polski. W ten sposób dbamy o to, aby nigdzie nie zabrakło dawki pozytywnej i szalonej energii.

Fotobudka − na wesele, urodziny czy imprezę firmową?

Bez względu na rodzaj przyjęcia, budka fotograficzna sprawdzi się na każdą okazję. Nie ma bowiem powodu, aby którakolwiek z zabaw miała obyć się bez pamiątkowych zdjęć. A jakie dodatkowe atrakcje, poza oferowaniem fotografii wysokiej jakości, gwarantuje fotobudka na wesele, imprezę firmową i każdy inny event? Wśród wielu z nich znajdzie się:

• pomysłowa zabawa z szalonymi rekwizytami do wykorzystania podczas pozowania;
• dzielenie się ze znajomymi dobrą zabawą dzięki połączeniu z social mediami;
• technologia Green Screen umożliwiającą wybór dowolnego tła;
• animator do rozkręcenia świetnej zabawy z wykorzystaniem imprezowej fotobudki.

Znając już powyższe możliwości naszej budki fotograficznej, w jej przypadku nie może być mowy o fotobudce w stylu retro. Wykorzystuje najnowsze technologie, aby zapewnić użytkownikom jak najlepszą zabawę na najwyższym poziomie zaawansowania i jakości.

Fotobudka w Kaliszu a opinie użytkowników

Nasza fotobudka Kalisz − to zdjęcia wysokiej jakości i szalona zabawa bez ograniczeń. Nic więc dziwnego, że tyle pozytywnych opinii trafiło już na naszą stronę, a lista imprez, które obsługujemy, wciąż wywołują zaskoczenie.

Imprezowa fotobudka zapewnia atrakcje na każdą okazję − od wesela aż po imprezę firmową w Kaliszu, Koninie, Łodzi i wielu innych miastach.

Nasze fotobudki odwiedzają wiele miast:

… oraz wiele imprez:

Polecamy wszystkim fotobudka na wesele Kalisz, Łódź & Konin.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uzupełnij poniższy formularz- przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Wybierz rodzaj imprezy:

Imie i Nazwisko:

Email Address:

Numer Telefonu:

Data Imprezy:

Miejsce imprezy oraz nazwa:

Skąd wiesz o nas ?:

Dodatkowe informację:

Facebook