Fotobudka na każdą impreze

Zadzwoń: 501-168-811

Napisz: robert@superfota.pl

Dla firm

Fotobudka dla firm to doskonałe narzędzie do skutecznego wzmocnienia przekazu marketingowego. Najlepsza impreza firmowa wiąże się ze wspaniałą zabawą – my gwarantujemy moc pozytywnych emocji z naszą fotobudką na imprezy firmowe!

Fotobudka dla firm – najkorzystniejsza oferta 

Wynajem fotobudki zawsze jest gwarancją świetnej zabawy, a co najważniejsze, zapewnieniem luźnej i przyjemnej atmosfery. Wspólne zdjęcia z dodatkiem zabawnych gadżetów i śmiesznych przebrań, integrują ludzi i powodują, że żadna firmowa impreza nie będzie nudna. Sztywna atmosfera? Nie z nami! Jeśli chcesz wynająć fotobudkę na imprezę integracyjną, nic tak nie łączy ludzi, jak radosny klimat i wspólne wspomnienia, utrwalone na wyjątkowych zdjęciach.

Spersonalizowane zdjęcia

Nasza kompleksowa oferta obejmuje możliwość umieszczenia loga Twojej firmy, zarówno na fotobudce, jak i na zdjęciach, co na pewno zapadnie w pamięci każdemu uczestnikowi eventu. Specjalnie dla Ciebie projektujemy ciekawe grafiki i napisy, które Ty wybierasz. Z nami zbudujesz pozytywny wizerunek firmy i sprawisz, że uczestnicy imprezy będą ją wspominać jeszcze długo, przeglądając zabawne i kreatywne zdjęcia.

Nasza fotobudka na eventy to gwarancja dobrych cen i zdjęć najlepszej jakości. My nie wybieramy pomiędzy jednym i drugim. Dajemy z siebie 100%. Postaw na nas!

Obsługiwane przez nas miasta i okolice: Kalisz, Łódź, Konin, Ostrów wielkopolski, Września, Sieradz.

 

Facebook