Fotobudka na każdą impreze

Zadzwoń: 501-168-811

Napisz: robert@superfota.pl

Fotobudka Kępno

Wynajem fotobudki w Kępnie, to nie tylko niesamowita atrakcja dla Pary Młodej i gości weselnych. To również doskonały prezent dla przyszłych nowożeńców. Współcześnie, gdy mamy dostęp do wielu różnych form rozrywki, ciężko zorganizować coś naprawdę oryginalnego. Nie tak łatwo o atrakcje, które sprawią prawdziwą radość zarówno Pannie Młodej i Panu Młodemu, jak i zaproszonym do wspólnego świętowania. A fotobudka w Kępnie, to nie tylko doskonała zabawa, ale również urządzenie, dzięki któremu zyskuje się świetne pamiątki w postaci chwil uwiecznionych na fotografii.

W razie pytań napisz do nas na robert@superfota.pl lub zadzwoń 501-168-811.

Fotobudka na wynajem – dlaczego warto?

Fotobudka to samoobsługowy automat fotograficzny, który po wykonaniu serii fotografii, natychmiast je wydrukuje. Urządzenie wyposażone jest w duży ekran dotykowy, gdzie wyświetlany jest podgląd na żywo, dzięki czemu widzicie się podczas pozowania do zdjęć.

Aby zabawa z fotobudką była jeszcze bardziej atrakcyjna, zapewniamy Wam ciekawe tło które możecie wybrać, oraz mnóstwo śmiesznych efektów. Dzięki temu, że jest możliwość wynajęcia fotobudki w Kępnie – Twoja zabawa będzie trwała do białego rana, a goście będą zadowoleni.

Fotobudka Kępno

Fotobudka Kępno to idealny pomysł na urozmaicenie każdego wydarzenia, szczególnie wesela, studniówki, urodzin, eventu firmowego oraz wielu innych imprez. Dzięki niej każdy z uczestników wykona serie spontanicznych i szalonych zdjęć, które będą natychmiastową pamiątką.

Nasza oferta obejmuje wynajem fotobudki na różnego rodzaju imprezy rodzinne, jak i firmowe. Obsługa fotobudki jest niezwykle prosta, a w razie czego zawsze można skorzystać z pomocy osoby obsługującej fotokabinę. To świetna forma zabawy dla dzieci, jak i dorosłych.

Dlaczego SuperFota?

Wysoka Jakość Zdjęć

W sercu naszych fotobudek zainstalowaliśmy najwyższej jakości sprzęt - pozwala on na uzyskanie doskonałych fotografii oraz kopii zdjęć.

Najlepsze Gadżety

Staramy się na bieżąco dobierać nowe akcesoria - dzięki nim każda impreza jest inna- inna niż wszystkie :)

Tła do Wyboru oraz Green Screen

To Ty wybierasz na jakim tle chcesz mieć wykonane zdjęcia, a dzięki technologii green screen możemy przenieść cię w najdalsze zakątki świata:) Egipt, Malediwy, a może....? - Sam wybierz na co masz ochotę!

photo strip image

Galeria Zdjęć Online

Wszystkie fotografie wykonane przez fotobudkę są staranie obrobione, a następnie udostępnione w galerii na naszej stronie tak byś pojedyncze zdjęcie mógł później wykorzystać i wywołać na dużym formacie!

Personalizacja Wyglądu Zdjęć

Wspólnie z naszym grafikiem dopracujesz każdy szczegół wydruku zdjęć przed imprezą. Wygląd oraz tekst zostanie wykonany według Twoich wytycznych.

Integracja z Social Media

Zintegrowaliśmy nasze budki z mediami społecznościowymi typu facebook, instagram dzięki temu możesz dzielić się dobrą zabawą ze swoimi znajomymi.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uzupełnij poniższy formularz- przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Wybierz rodzaj imprezy:

Imie i Nazwisko:

Email Address:

Numer Telefonu:

Data Imprezy:

Miejsce imprezy oraz nazwa:

Skąd wiesz o nas ?:

Dodatkowe informację:

Facebook