Fotobudka na każdą impreze

Zadzwoń: 501-168-811

Napisz: robert@superfota.pl

Fotobudka Koło

Szukasz fotobudki w Kole? Świetnie trafiałeś! Jesteśmy firmą, która zrodziła się z pasji do dawania uśmiechu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego zawsze proponujemy najlepszą ofertę na wynajem fotobudki dopasowaną do potrzeb.

W razie pytań napisz do nas na robert@superfota.pl lub zadzwoń 501-168-811.

FOTOBUDKA KOŁO – DLACZEGO MY?

Specjalizujemy się w wynajmie imprezowych fotobudek. Automaty, które robią i drukują zdjęcia, to gwarancja dobrej zabawy. Fotobudki pozwalają na samodzielne wykonywanie zdjęć przez gości, przebranych w zabawne peruki i inne gadżety. Obsługa na ekranie dotykowym jest bardzo intuicyjna, dlatego każdy chętnie uczestniczą w zabawie. Po kilku sekundach zdjęcia są drukowane w postaci spersonalizowanych wydruków. Goście od razu dostają pamiątkę z Twojej imprezy i świetnie się przy tym bawią. Jeżeli szukasz niezapomnianej atrakcji na swoje wydarzenie – wesele, imprezę firmową, akcję promocyjną, czy studniówkę, nie mogłeś trafić lepiej!

FOTOBUDKA NA EVENT

Wynajem fotobudki to doskonały sposób na uatrakcyjnienie każdego typu imprezy. Wszyscy czerpią ogromną radość z robienia sobie zdjęć, co czyni Twój event wyjątkowym. Każdy będzie zadowolony posiadając pamiątkę w postaci fotografii.

FOTOBUDKA NA WESELE

Wesele to bardzo ważny moment w życiu, musi to być niezapomniany. Wydrukowane zdjęcia z fotobudki na weselu oprócz wspomnień, są często jedyną pamiątką. Zdjęcia mogą trafić również do specjalnej Księgi Gości.

FOTOBUDKA NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Imprezowa fotobudka to największa atrakcja imprez firmowych. Zyskaj w oczach pracowników i klientów, i podaruj niezapomnianą zabawę i pamiątkę w postaci zdjęć. Imprezowa fotobudka to świetny pomysł na zabawę. Wynajmij fotobudkę w Kole już dziś!

Dlaczego SuperFota?

Wysoka Jakość Zdjęć

W sercu naszych fotobudek zainstalowaliśmy najwyższej jakości sprzęt - pozwala on na uzyskanie doskonałych fotografii oraz kopii zdjęć.

Najlepsze Gadżety

Staramy się na bieżąco dobierać nowe akcesoria - dzięki nim każda impreza jest inna- inna niż wszystkie :)

Tła do Wyboru oraz Green Screen

To Ty wybierasz na jakim tle chcesz mieć wykonane zdjęcia, a dzięki technologii green screen możemy przenieść cię w najdalsze zakątki świata:) Egipt, Malediwy, a może....? - Sam wybierz na co masz ochotę!

photo strip image

Galeria Zdjęć Online

Wszystkie fotografie wykonane przez fotobudkę są staranie obrobione, a następnie udostępnione w galerii na naszej stronie tak byś pojedyncze zdjęcie mógł później wykorzystać i wywołać na dużym formacie!

Personalizacja Wyglądu Zdjęć

Wspólnie z naszym grafikiem dopracujesz każdy szczegół wydruku zdjęć przed imprezą. Wygląd oraz tekst zostanie wykonany według Twoich wytycznych.

Integracja z Social Media

Zintegrowaliśmy nasze budki z mediami społecznościowymi typu facebook, instagram dzięki temu możesz dzielić się dobrą zabawą ze swoimi znajomymi.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uzupełnij poniższy formularz- przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Wybierz rodzaj imprezy:

Imie i Nazwisko:

Email Address:

Numer Telefonu:

Data Imprezy:

Miejsce imprezy oraz nazwa:

Skąd wiesz o nas ?:

Dodatkowe informację:

Facebook