Fotobudka na każdą impreze

Zadzwoń: 501-168-811

Napisz: robert@superfota.pl

Fotobudka Konin

Halo Konin! Potrzebna fotobudka na wesele, imprezę integracyjną lub bal karnawałowy? Zadzwoń do nas, przyjedziemy na miejsce i zapewnimy moc niezapomnianych wrażeń, ponad 100 gadżetów, przebrań i akcesoriów do wyboru i świetną zabawę dla każdego!

W razie pytań napisz do nas na robert@superfota.pl lub zadzwoń 501-168-811.

Fotobudka w Koninie na każdą imprezę!

Nasze fotobudki dostarczają świetnej zabawy gościom niezależnie od charakteru imprezy. To wszystko dzięki temu, że zabawne zdjęcia dostarczają śmiechu i świetnej zabawy niezależnie od wieku i okazji. Nasze budki fotograficzne obsługiwały już imprezy takie jak: wesela, urodziny, osiemnastki, studniówki, bale maturalne, komunie, chrzty, bale karnawałowe, imprezy noworoczne, festyny, wieczory kawalerskie i panieńskie, imprezy Andrzejkowe czy Mikołajki.

Fotobudka i wiele więcej

Dzięki swojemu doświadczeniu w dostarczaniu fotobudek na różnego rodzaju imprezy gwarantujemy najlepszą jakość obsługi, zdjęć i pomoc zaprawionego w bojach animatora. Przygotowaniem zdjęć do albumów zajmie się profesjonalny fotograf, dzięki czemu też spełnią najwyższe standardy.

Nasza usługa to:

  • Topowa jakość zdjęć,
  • Wydruki bez żadnego limitu,
  • Galeria online.
  • Możliwość dowolnej personalizacji zdjęć,
  • Przystępna cena cena,
  • Ogrom przebrań i gadżetów – ponad 100!

Fotobudki na imprezę – jaka jest cena, na jak długo wynająć?

Masz dodatkowe pytania związane z wynajmem fotobudki? Nie wiesz, na jak długo wynająć i z jaką ceną trzeba się liczyć? Zadzwoń do nas lub napisz. Chętnie pomożemy i doradzimy. Zapraszamy też do dostępnego na naszej stronie cennika fotobudki.

Sprawdź też:

Dlaczego SuperFota?

Wysoka Jakość Zdjęć

W sercu naszych fotobudek zainstalowaliśmy najwyższej jakości sprzęt - pozwala on na uzyskanie doskonałych fotografii oraz kopii zdjęć.

Najlepsze Gadżety

Staramy się na bieżąco dobierać nowe akcesoria - dzięki nim każda impreza jest inna- inna niż wszystkie :)

Tła do Wyboru oraz Green Screen

To Ty wybierasz na jakim tle chcesz mieć wykonane zdjęcia, a dzięki technologii green screen możemy przenieść cię w najdalsze zakątki świata:) Egipt, Malediwy, a może....? - Sam wybierz na co masz ochotę!

photo strip image

Galeria Zdjęć Online

Wszystkie fotografie wykonane przez fotobudkę są staranie obrobione, a następnie udostępnione w galerii na naszej stronie tak byś pojedyncze zdjęcie mógł później wykorzystać i wywołać na dużym formacie!

Personalizacja Wyglądu Zdjęć

Wspólnie z naszym grafikiem dopracujesz każdy szczegół wydruku zdjęć przed imprezą. Wygląd oraz tekst zostanie wykonany według Twoich wytycznych.

Integracja z Social Media

Zintegrowaliśmy nasze budki z mediami społecznościowymi typu facebook, instagram dzięki temu możesz dzielić się dobrą zabawą ze swoimi znajomymi.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uzupełnij poniższy formularz- przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Wybierz rodzaj imprezy:

Imie i Nazwisko:

Email Address:

Numer Telefonu:

Data Imprezy:

Miejsce imprezy oraz nazwa:

Skąd wiesz o nas ?:

Dodatkowe informację:

Facebook