Fotobudka na każdą impreze

Zadzwoń: 501-168-811

Napisz: robert@superfota.pl

Fotobudka Krotoszyn

Fotobudka Krotoszyn to świetna zabawa dla wszystkich. Chętnie dojedziemy na każdą imprezę czy event w tym m.in. na: wesele, imprezy integracyjne i firmowe, festyny, urodziny, imieniny, jubileusze osiemnastki, studniówki, bale maturalne, komunie, chrzty, bale karnawałowe, imprezy sylwestrowe, festyny, wieczory kawalerskie i panieńskie, Mikołajki czy imprezy Andrzejkowe.

W razie pytań napisz do nas na robert@superfota.pl lub zadzwoń 501-168-811.

Halo Krotoszyn – nadciągamy!

W Krotoszynie szykuje się jakaś impreza dla gości, którzy lubią się dobrze bawić i chcą przeżyć niezapomniane wrażenia? Naszej fotobudki nie może tam zabraknąć! Zadzwoń i napisz do nas z pytaniem o wolny termin, odpowiemy najszybciej jak to możliwe. Jeśli jedna z naszych fotobudek będzie wolna na pewno nas nie zabraknie na weselu czy innej imprezie.

Fotobudka – dlaczego u nas?

Nasze fotobudki niejedno już widziały i przeżyły. Mamy duże doświadczenie w obsłudze różnego rodzaju imprez, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość obsługi i zdjęć, ale też pomoc animatora na miejscu, zachęcenie gości do zabawy i niezapomnianą moc wrażeń i doskonałej zabawy. Warto skorzystać z naszej usługi wynajmu fotobudek, m.in. dlatego że gwarantujemy:

  • Topową jakość zdjęć,
  • Wydruki bez żadnego limitu,
  • Galerię online dostępną na stronie internetowej.
  • Możliwość dowolnej personalizacji zdjęć,
  • Przystępny cennik na wynajem fotobudki,
  • Ogrom przebrań i gadżetów – ponad 100!

Interesuje Cię wynajem fotobudki w Krotoszynie? Skontaktuj się z nami – na pewno się dogadamy!

Sprawdź też:

Dlaczego SuperFota?

Wysoka Jakość Zdjęć

W sercu naszych fotobudek zainstalowaliśmy najwyższej jakości sprzęt - pozwala on na uzyskanie doskonałych fotografii oraz kopii zdjęć.

Najlepsze Gadżety

Staramy się na bieżąco dobierać nowe akcesoria - dzięki nim każda impreza jest inna- inna niż wszystkie :)

Tła do Wyboru oraz Green Screen

To Ty wybierasz na jakim tle chcesz mieć wykonane zdjęcia, a dzięki technologii green screen możemy przenieść cię w najdalsze zakątki świata:) Egipt, Malediwy, a może....? - Sam wybierz na co masz ochotę!

photo strip image

Galeria Zdjęć Online

Wszystkie fotografie wykonane przez fotobudkę są staranie obrobione, a następnie udostępnione w galerii na naszej stronie tak byś pojedyncze zdjęcie mógł później wykorzystać i wywołać na dużym formacie!

Personalizacja Wyglądu Zdjęć

Wspólnie z naszym grafikiem dopracujesz każdy szczegół wydruku zdjęć przed imprezą. Wygląd oraz tekst zostanie wykonany według Twoich wytycznych.

Integracja z Social Media

Zintegrowaliśmy nasze budki z mediami społecznościowymi typu facebook, instagram dzięki temu możesz dzielić się dobrą zabawą ze swoimi znajomymi.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uzupełnij poniższy formularz- przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Wybierz rodzaj imprezy:

Imie i Nazwisko:

Email Address:

Numer Telefonu:

Data Imprezy:

Miejsce imprezy oraz nazwa:

Skąd wiesz o nas ?:

Dodatkowe informację:

Facebook