Fotobudka na każdą impreze

Zadzwoń: 501-168-811

Napisz: robert@superfota.pl

Fotobudka na bal karnawałowy

Potrzebna fotobudka na bal karnawałowy lub dowolną imprezę w okolicznościową? Zapraszamy! Posiadamy dwie fotobudki na wynajem.

W razie pytań napisz do nas na robert@superfota.pl lub zadzwoń 501-168-811.

FOTOBUDKA NA BAL KARNAWAŁOWY/ FESTYN/  ANDRZEJKI

Kiedy organizowane są najlepsze imprezy okolicznościowe? Oczywiście, że w czasie karnawału! Fotobudki coraz częściej goszczą na różnego rodzaju eventach, nie tylko na weselach i osiemnastkach. Wraz ze wzrostem ich popularności, na rynku można znaleźć coraz więcej ofert, dlatego skutecznie przekonamy Cię, że nasza fotobudka na bal karnawałowy, andrzejki czy też różnego rodzaju festyny, będzie strzałem w dziesiątkę!

Fotobudka na bal karnawałowy, andrzejki i festyny dostosowana do każdych potrzeb

Na imprezach najważniejsza jest dobra zabawa, a śmieszne i kreatywne zdjęcia na pewno znacznie wpłyną na jej jakość. Dostosowujemy gadżety do każdej imprezy, a bale karnawałowe są najlepszym czasem na oryginalne przebieranki. Możliwość wyboru tła i green screen, przeniosą cię w każde miejsce, o jakim zamarzysz. Sztywne fotki? To nie dla nas. My stawiamy na kreatywność w każdym możliwym wydaniu!

Łamiemy dla was schematy!

Wspomnienia są najważniejsze, dlatego warto je utrwalać. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą fotobudek na bale karnawałowe, andrzejki i festyny, gwarantujemy:

  • profesjonalizm,
  • jakość,
  • korzystne ceny.

To ty decydujesz na jak długo wynajmujesz fotobudkę i jakie otrzymasz zdjęcia. Jesteśmy elastyczni. Nasze fotobudki zajmują bardzo mało miejsca, a perspektywa zrobienia zdjęć z grupą znajomych czyni zabawę atrakcyjniejszą. Nie zadzieraj nosa, baw się razem z nami!

Sprawdź też:

Dlaczego SuperFota?

Wysoka Jakość Zdjęć

W sercu naszych fotobudek zainstalowaliśmy najwyższej jakości sprzęt - pozwala on na uzyskanie doskonałych fotografii oraz kopii zdjęć.

Najlepsze Gadżety

Staramy się na bieżąco dobierać nowe akcesoria - dzięki nim każda impreza jest inna- inna niż wszystkie :)

Tła do Wyboru oraz Green Screen

To Ty wybierasz na jakim tle chcesz mieć wykonane zdjęcia, a dzięki technologii green screen możemy przenieść cię w najdalsze zakątki świata:) Egipt, Malediwy, a może....? - Sam wybierz na co masz ochotę!

photo strip image

Galeria Zdjęć Online

Wszystkie fotografie wykonane przez fotobudkę są staranie obrobione, a następnie udostępnione w galerii na naszej stronie tak byś pojedyncze zdjęcie mógł później wykorzystać i wywołać na dużym formacie!

Personalizacja Wyglądu Zdjęć

Wspólnie z naszym grafikiem dopracujesz każdy szczegół wydruku zdjęć przed imprezą. Wygląd oraz tekst zostanie wykonany według Twoich wytycznych.

Integracja z Social Media

Zintegrowaliśmy nasze budki z mediami społecznościowymi typu facebook, instagram dzięki temu możesz dzielić się dobrą zabawą ze swoimi znajomymi.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uzupełnij poniższy formularz- przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Wybierz rodzaj imprezy:

Imie i Nazwisko:

Email Address:

Numer Telefonu:

Data Imprezy:

Miejsce imprezy oraz nazwa:

Skąd wiesz o nas ?:

Dodatkowe informację:

Facebook