Fotobudka na każdą impreze

Zadzwoń: 501-168-811

Napisz: robert@superfota.pl

Fotobudka na chrzest

Potrzebna fotobudka na chrzest lub dowolną imprezę w okolicznościową ? Zapraszamy! Posiadamy dwie fotobudki na wynajem.

W razie pytań napisz do nas na robert@superfota.pl lub zadzwoń 501-168-811.

FOTOBUDKA NA CHRZCINY i KOMUNIĘ

Fotobudka to najlepszy pomysł na urozmaicenie każdej wyjątkowej imprezy, szczególnie chrzcin i Pierwszej Komunii Świętej. Eleganckie stroje, kościół, wykwintny poczęstunek… to wszystko może być stresujące dla dzieci, które w tym całym zamieszaniu nie mają zbyt wiele czasu dla siebie, a tym bardziej nie mają czasu na chwilę rozrywki. Doskonałą odskocznią, zarówno dla nich, jak i dorosłych może być właśnie… zabawa z fotobudką!

Fotobudka na chrzciny i komunię jako niezapomniana pamiątka

Dlaczego wybór naszej fotobudki na chrzciny lub Pierwszą Komunię jest strzałem w dziesiątkę? Ponieważ zawsze oferujemy najlepszą jakość zdjęć, zabawne gadżety, fajne tło do wyboru i personalizację zdjęć według Twojego uznania.

Co przyniesie największą frajdę dzieciom? Świetna zabawa z fotobudką! Nietuzinkowe zdjęcia z takich uroczystości jak chrzest i komunia, to doskonała pamiątka na całe życie zarówno dla całej rodziny, jak i dla dzieci. Pewne jest to, że z przyjemnością będziecie wracać do tych fotek, które będą najlepiej wspominaną atrakcją z imprezy.

Nasz profesjonalizm = Twoja satysfakcja

Nasza profesjonalna obsługa i sprzęt zadowolą każdego klienta, a ogromny wybór gadżetów to frajda dla każdego, szczególnie dla dzieci. Różne zabawki i maski pozwolą zamienić się im w czarownice, wróżki, policjantów, pielęgniarki… tak łatwo jest zrealizować marzenia najmłodszych. I nie tylko. J

Fotobudka jako najlepsza zabawa

Na imprezach najważniejsza jest zabawa. My gwarantujemy Tobie profesjonalizm i zabawę w jednym, a niezapomniane zdjęcia zawsze są doskonałą pamiątką dla organizatorów i dla ich gości. Najważniejsze, aby w tym wyjątkowym dniu zadowoleni byli najmłodsi, a zmęczeni rodzice, chociaż na chwilę mogli odetchnąć lub… również zrobić sobie śmieszne zdjęcia ze swoimi pociechami. Dbamy o porządek i dopingujemy wszystkich w robieniu jak najbardziej kreatywnych zdjęć – nie pożałujesz! Fotobudka na chrzciny lub Pierwszą Komunię to doskonała zabawa dla każdego gościa – bez wyjątku.

 

Sprawdź też:

Dlaczego SuperFota?

Wysoka Jakość Zdjęć

W sercu naszych fotobudek zainstalowaliśmy najwyższej jakości sprzęt - pozwala on na uzyskanie doskonałych fotografii oraz kopii zdjęć.

Najlepsze Gadżety

Staramy się na bieżąco dobierać nowe akcesoria - dzięki nim każda impreza jest inna- inna niż wszystkie :)

Tła do Wyboru oraz Green Screen

To Ty wybierasz na jakim tle chcesz mieć wykonane zdjęcia, a dzięki technologii green screen możemy przenieść cię w najdalsze zakątki świata:) Egipt, Malediwy, a może....? - Sam wybierz na co masz ochotę!

photo strip image

Galeria Zdjęć Online

Wszystkie fotografie wykonane przez fotobudkę są staranie obrobione, a następnie udostępnione w galerii na naszej stronie tak byś pojedyncze zdjęcie mógł później wykorzystać i wywołać na dużym formacie!

Personalizacja Wyglądu Zdjęć

Wspólnie z naszym grafikiem dopracujesz każdy szczegół wydruku zdjęć przed imprezą. Wygląd oraz tekst zostanie wykonany według Twoich wytycznych.

Integracja z Social Media

Zintegrowaliśmy nasze budki z mediami społecznościowymi typu facebook, instagram dzięki temu możesz dzielić się dobrą zabawą ze swoimi znajomymi.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uzupełnij poniższy formularz- przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Wybierz rodzaj imprezy:

Imie i Nazwisko:

Email Address:

Numer Telefonu:

Data Imprezy:

Miejsce imprezy oraz nazwa:

Skąd wiesz o nas ?:

Dodatkowe informację:

Facebook