Fotobudka na każdą impreze

Zadzwoń: 501-168-811

Napisz: robert@superfota.pl

Fotobudka na imprezę firmową

Potrzebna fotobudka na imprezę integracyjną lub dowolną imprezę firmową czy event? Zapraszamy! Posiadamy dwie fotobudki na wynajem.

W razie pytań napisz do nas na robert@superfota.pl lub zadzwoń 501-168-811.

Fotobudka na imprezę firmową, event i imprezę integracyjną

Przyjazne stosunki między pracownikami stanowią klucz do sukcesu każdej firmy. Aby takie zapanowały, szefostwo powinno odpowiednio zadbać o zacieśnianie więzi między zatrudnionymi. Organizacja różnego rodzaju eventów, jak na przykład imprez integracyjnych czy okolicznościowych, z pewnością wywrze pozytywny wpływ na rozwój relacji interpersonalnych. Jednak samo urządzanie ich to jeszcze nie wszystko. Warto zadbać o dobrą zabawę i atrakcje, które pozwolą się wzajemnie poznać. Wynajęcie fotobudki na taką imprezę firmową powinno okazać się strzałem w dziesiątkę!

Impreza firmowa z fotobudką

Rozrywki podczas zabaw integracyjnych powinny być przede wszystkim jak najbardziej nowoczesne i dostosowane do wieku pracowników. Fotobudka jest urządzeniem, które spełni oba kryteria a jednocześnie będzie uniwersalne i zadowoli wszystkich w jednakowych stopniu, ponieważ oferuje wiele opcji i możliwości, mianowicie:

  • wykonywanie zdjęć wysokiej jakości;
  • swobodę w pozowaniu;
  • samodzielny dobór tła;
  • niezliczoną ilość dodatków i rekwizytów;
  • dzielenie się zdjęciami ze znajomymi w mediach społecznościowych;
  • i wiele, wiele więcej.

Wynajem fotobudki na eventy w firmie i imprezy integracyjne

Wspólne zdjęcia są nie tylko wspaniałą pamiątką, lecz także świetnym sposobem na miłe spędzenie czasu, również z nowo poznanymi osobami. Pozowanie w fotobudce pozwoli szybko otworzyć się, szalone przebrania zaś ułatwią nabranie dystansu do siebie. To wszystko natomiast zdecydowanie ułatwi nawiązanie kontaktu z ludźmi z pracy.

Fotobudki coraz częściej wynajmowane są nie tylko na imprezy firmowe czy różnego rodzaju eventy jak zabawy integracyjne, lecz także na przyjęcia rodzinne, urodziny i tym podobne. To chyba najlepszy dowód na to, że owo urządzenie jest świetną atrakcją, którą warto zapewnić swoim gościom.

Sprawdź też:

Dlaczego SuperFota?

Wysoka Jakość Zdjęć

W sercu naszych fotobudek zainstalowaliśmy najwyższej jakości sprzęt - pozwala on na uzyskanie doskonałych fotografii oraz kopii zdjęć.

Najlepsze Gadżety

Staramy się na bieżąco dobierać nowe akcesoria - dzięki nim każda impreza jest inna- inna niż wszystkie :)

Tła do Wyboru oraz Green Screen

To Ty wybierasz na jakim tle chcesz mieć wykonane zdjęcia, a dzięki technologii green screen możemy przenieść cię w najdalsze zakątki świata:) Egipt, Malediwy, a może....? - Sam wybierz na co masz ochotę!

photo strip image

Galeria Zdjęć Online

Wszystkie fotografie wykonane przez fotobudkę są staranie obrobione, a następnie udostępnione w galerii na naszej stronie tak byś pojedyncze zdjęcie mógł później wykorzystać i wywołać na dużym formacie!

Personalizacja Wyglądu Zdjęć

Wspólnie z naszym grafikiem dopracujesz każdy szczegół wydruku zdjęć przed imprezą. Wygląd oraz tekst zostanie wykonany według Twoich wytycznych.

Integracja z Social Media

Zintegrowaliśmy nasze budki z mediami społecznościowymi typu facebook, instagram dzięki temu możesz dzielić się dobrą zabawą ze swoimi znajomymi.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uzupełnij poniższy formularz- przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Wybierz rodzaj imprezy:

Imie i Nazwisko:

Email Address:

Numer Telefonu:

Data Imprezy:

Miejsce imprezy oraz nazwa:

Skąd wiesz o nas ?:

Dodatkowe informację:

Facebook