Fotobudka na każdą impreze

Zadzwoń: 501-168-811

Napisz: robert@superfota.pl

Fotobudka na studniówkę

Potrzebna fotobudka na studniówkę lub na dowolną imprezę? Zapraszamy! Posiadamy dwie fotobudki na wynajem.

W razie pytań napisz do nas na robert@superfota.pl lub zadzwoń 501-168-811.

FOTOBUDKA NA STUDNIÓWKĘ

Mówi się, że zdjęcia najbardziej kochają młodzież i coś w tym musi być, widząc ich aktywność na Facebooku i Instagramie. Studniówka to najważniejsza impreza dla młodych, którzy wielkim krokiem wchodzą w dorosłe życie, czekając na jeden z najważniejszych egzaminów. Kto lepiej nadaje się do fotografowania niż pięknie wystrojone dziewczyny i eleganccy chłopcy? Dlatego profesjonalna fotobudka na studniówkę to niezbędnik balu maturalnego!

Fotobudka na studniówkę, czyli młodzi w blasku fleszy

Sprzęt wykonany z najwyższej jakości materiałów, aparat z górnej półki, jak i natychmiast wydrukowane zdjęcia, gwarantują w pełni profesjonalną i kompleksową ofertę na każdym balu studniówkowym. Postaramy się zapewnić Wam niezapomnianą zabawę w blasku fleszy, z gadżetami, takimi jak śmieszne okulary, tabliczki z zabawnymi napisami, przebrania, peruki… do wyboru mamy mnóstwo tematycznych dodatków. Jesteśmy producentem pozytywnych emocji – przekonacie się sami. Jakość i cena godne polecenia!

Dlaczego nasza fotobudka to doskonały dodatek do imprezy studniówkowej?

  • gwarantujemy naprawdę dobre zdjęcia,
  • zapewniamy frajdę gościom,
  • dbamy o każdy szczegół, udostępniając fajne gadżety i tło,
  • oferujemy galerię zdjęć online,
  • nasza obsługa jest the best J,
  • proponujemy atrakcyjne stawki za wybrane pakiety usług.

Nie chcemy Cię zapewniać, że jesteśmy najlepsi na świecie, ponieważ nie mydlimy oczu. Gwarantujemy jednak, że młodzież uwielbia zdjęcia, a my z radością zapewnimy im profesjonalną obsługę i dużo śmiechu z naszą fotobudką na bal maturalny!

Sprawdź też:

Dlaczego SuperFota?

Wysoka Jakość Zdjęć

W sercu naszych fotobudek zainstalowaliśmy najwyższej jakości sprzęt - pozwala on na uzyskanie doskonałych fotografii oraz kopii zdjęć.

Najlepsze Gadżety

Staramy się na bieżąco dobierać nowe akcesoria - dzięki nim każda impreza jest inna- inna niż wszystkie :)

Tła do Wyboru oraz Green Screen

To Ty wybierasz na jakim tle chcesz mieć wykonane zdjęcia, a dzięki technologii green screen możemy przenieść cię w najdalsze zakątki świata:) Egipt, Malediwy, a może....? - Sam wybierz na co masz ochotę!

photo strip image

Galeria Zdjęć Online

Wszystkie fotografie wykonane przez fotobudkę są staranie obrobione, a następnie udostępnione w galerii na naszej stronie tak byś pojedyncze zdjęcie mógł później wykorzystać i wywołać na dużym formacie!

Personalizacja Wyglądu Zdjęć

Wspólnie z naszym grafikiem dopracujesz każdy szczegół wydruku zdjęć przed imprezą. Wygląd oraz tekst zostanie wykonany według Twoich wytycznych.

Integracja z Social Media

Zintegrowaliśmy nasze budki z mediami społecznościowymi typu facebook, instagram dzięki temu możesz dzielić się dobrą zabawą ze swoimi znajomymi.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uzupełnij poniższy formularz- przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Wybierz rodzaj imprezy:

Imie i Nazwisko:

Email Address:

Numer Telefonu:

Data Imprezy:

Miejsce imprezy oraz nazwa:

Skąd wiesz o nas ?:

Dodatkowe informację:

Facebook