Fotobudka na każdą impreze

Zadzwoń: 501-168-811

Napisz: robert@superfota.pl

Fotobudka na urodziny

Potrzebna fotobudka na urodziny lub na osiemnastkę? Zapraszamy! Posiadamy dwie fotobudki na wynajem.

W razie pytań napisz do nas na robert@superfota.pl lub zadzwoń 501-168-811.

Fotobudka na urodziny i 18. urodziny

Przeżyć wspaniałe chwile z przyjaciółmi lub rodziną i móc uwiecznić je na wysokiej jakości fotografiach, a może wywołać radosne momenty przez robienie profesjonalnie wyglądających zdjęć? Te i wiele innych atrakcji oferuje fotobudka, którą śmiało można wynająć na imprezy wszelkiego rodzaju, jak choćby na urodziny, w tym także jedne z najważniejszych w życiu, kiedy wchodzi się w dorosłość i osiąga pełnoletniość – na 18. urodziny!

Fotobudka nie tylko na 18.urodziny – atrakcja dla kadżego

Urodziny są świętem corocznym, jednak nie zmienia to faktu, że każde z nich są szczególne i w odpowiedni sposób należy je obchodzić. Zarówno młodsi, jak i starsi chcą, aby ich impreza była pełna uśmiechów, zabawy i spontaniczności. Dlatego właśnie dobry pomysł na urozmaicenie wydarzenia jakim jest przyjęcie urodzinowe stanowi wynajęcie fotobudki.

Wynajem fotobudki na urodziny

Fotobudki powoli stają się nieodłącznym elementem różnego rodzaju imprez – coraz częściej wynajmuje się je nawet na urodziny, w tym – przede wszystkim – na osiemnaste urodziny. Dlaczego? Robienie selfie czy upamiętnianie chwil z życia codziennego jest już powszechne, zatem nic w tym dziwnego, że zdjęć z imprez również nie może zabraknąć. Fotobudka, mimo że coraz częściej wynajmowana, wciąż sprawia wiele radości i gwarantuje nowy rodzaj zabawy. Jaki?

  • Szalone zdjęcia w przebraniach na dowolnie wybranych tłach spośród setek możliwych.
  • Dzielenie się przeżyciami ze znajomymi na bieżąco dzięki podłączeniu do mediów społecznościowych.
  • Pozowanie na własnych warunkach i bez wymuszonego uśmiechu.

Brak pomysłu na urozmaicenie imprezy? To nie problem! Wystarczy wynająć fotobudkę, na urodziny a zabawa sama się rozkręci!

Dlaczego SuperFota?

Wysoka Jakość Zdjęć

W sercu naszych fotobudek zainstalowaliśmy najwyższej jakości sprzęt - pozwala on na uzyskanie doskonałych fotografii oraz kopii zdjęć.

Najlepsze Gadżety

Staramy się na bieżąco dobierać nowe akcesoria - dzięki nim każda impreza jest inna- inna niż wszystkie :)

Tła do Wyboru oraz Green Screen

To Ty wybierasz na jakim tle chcesz mieć wykonane zdjęcia, a dzięki technologii green screen możemy przenieść cię w najdalsze zakątki świata:) Egipt, Malediwy, a może....? - Sam wybierz na co masz ochotę!

photo strip image

Galeria Zdjęć Online

Wszystkie fotografie wykonane przez fotobudkę są staranie obrobione, a następnie udostępnione w galerii na naszej stronie tak byś pojedyncze zdjęcie mógł później wykorzystać i wywołać na dużym formacie!

Personalizacja Wyglądu Zdjęć

Wspólnie z naszym grafikiem dopracujesz każdy szczegół wydruku zdjęć przed imprezą. Wygląd oraz tekst zostanie wykonany według Twoich wytycznych.

Integracja z Social Media

Zintegrowaliśmy nasze budki z mediami społecznościowymi typu facebook, instagram dzięki temu możesz dzielić się dobrą zabawą ze swoimi znajomymi.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uzupełnij poniższy formularz- przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Wybierz rodzaj imprezy:

Imie i Nazwisko:

Email Address:

Numer Telefonu:

Data Imprezy:

Miejsce imprezy oraz nazwa:

Skąd wiesz o nas ?:

Dodatkowe informację:

Facebook