Fotobudka na każdą impreze

Zadzwoń: 501-168-811

Napisz: robert@superfota.pl

Fotobudka na wesele

Potrzebna fotobudka na wesele lub dowolną imprezę w okolicznościową? Zapraszamy! Posiadamy dwie fotobudki na wynajem.

W razie pytań napisz do nas na robert@superfota.pl lub zadzwoń 501-168-811.

Fotobudka na ślub i wesele

Tradycyjne wesela z powitaniem pary młodej, tańcami, tortem, oczepinami o północy oraz poprawinami następnego dnia z całą pewnością stanowią świetną zabawę. Warto by zatem odpowiednio uwiecznić te szczęśliwe chwile na fotografiach. A co gdyby tak zdjęcia pochodziły z fotobudki? Tak, fotobudka na weselu nie jest już abstrakcją! Urządzenie sprawdziło się dotychczas na niejednej imprezie, dostarczając ich użytkownikom dużo śmiechu i rozrywki. Wobec tego, z jakiego powodu miałoby się rezygnować z dodatkowej porcji radości podczas wesela?

Fotobudka – atrakcja na wesele

Prawdopodobnie każdy, kto choć raz miał okazję uczestniczyć w zabawie weselnej, musiał pozować do zdjęć wykonywanych przez profesjonalnego fotografa lub członka rodziny. Nie zawsze wychodzą one naturalnie, przez co pamiątka też bywa niewystarczająco zadowalająca dla wszystkich gości czy – co gorsza – dla młodej pary. Jak temu zapobiec? Istnieje wyjątkowo proste i niedrogie wyjście z tej sytuacji – fotobudka, którą już od dawna można zamówić również na wesele! Szalone przebrania, niewymuszone uśmiechy i dobra zabawa, to nadal nie koniec atrakcji.

Wynajem fotobudki na wesele – co zawiera pakiet?

Wynajem fotobudki na wesele to świetna sprawa, tym bardziej że urządzenie, poza robieniem zdjęć, posiada wiele dodatkowych opcji, o których warto wiedzieć, aby w pełni cieszyć się jego możliwościami. O czym dokładnie mowa?

  • Wybór gadżetów do przebierania się do zdjęć uzależniony jest od rodzaju imprezy.
  • Green screen umożliwia wybór tła według własnych upodobań.
  • Fotobudka łączy się z mediami społecznościowymi.
  • Wszystkie zdjęcia obrabiane są przez profesjonalnego grafika.

Jak widać, fotobudka wynajęta na wesele może zapewnić kolorową rozrywkę, która zapewni piękne wspomnienia potwierdzone wysokiej jakości zdjęciami. Wobec tego nie ma chyba żadnego powodu, aby rezygnować z niej, a jednocześnie z wielu chwil radości.

Fotobudka – cena

Zastanawiasz się, ile kosztuje wynajem fotobudki na wesele? To niewielki koszt w porównaniu do jakości i frajdy, jaką daje – naprawdę niewiele. Posiadam zróżnicowany cennik dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Gwarantujemy wynajem fotobudki w atrakcyjnej cenie i z możliwymi rabatami. Przykładowe pakiety można znaleźć na stronie cennik fotobudki.

 

Sprawdź też:

Dlaczego SuperFota?

Wysoka Jakość Zdjęć

W sercu naszych fotobudek zainstalowaliśmy najwyższej jakości sprzęt - pozwala on na uzyskanie doskonałych fotografii oraz kopii zdjęć.

Najlepsze Gadżety

Staramy się na bieżąco dobierać nowe akcesoria - dzięki nim każda impreza jest inna- inna niż wszystkie :)

Tła do Wyboru oraz Green Screen

To Ty wybierasz na jakim tle chcesz mieć wykonane zdjęcia, a dzięki technologii green screen możemy przenieść cię w najdalsze zakątki świata:) Egipt, Malediwy, a może....? - Sam wybierz na co masz ochotę!

photo strip image

Galeria Zdjęć Online

Wszystkie fotografie wykonane przez fotobudkę są staranie obrobione, a następnie udostępnione w galerii na naszej stronie tak byś pojedyncze zdjęcie mógł później wykorzystać i wywołać na dużym formacie!

Personalizacja Wyglądu Zdjęć

Wspólnie z naszym grafikiem dopracujesz każdy szczegół wydruku zdjęć przed imprezą. Wygląd oraz tekst zostanie wykonany według Twoich wytycznych.

Integracja z Social Media

Zintegrowaliśmy nasze budki z mediami społecznościowymi typu facebook, instagram dzięki temu możesz dzielić się dobrą zabawą ze swoimi znajomymi.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uzupełnij poniższy formularz- przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Wybierz rodzaj imprezy:

Imie i Nazwisko:

Email Address:

Numer Telefonu:

Data Imprezy:

Miejsce imprezy oraz nazwa:

Skąd wiesz o nas ?:

Dodatkowe informację:

Facebook