Fotobudka na każdą impreze

Zadzwoń: 501-168-811

Napisz: robert@superfota.pl

Fotobudka na wieczór kawalerski i panieński

Dlaczego warto zainwestować w fotobudkę na wieczór panieński lub kawalerski?

Fotobudka na wynajem to doskonała atrakcja na każdą imprezę. Niezapomniana moc wrażeń, dobrej zabawy i mnóstwo fotek jako pamiątka na przyszłość. Zapewnij sobie i wszystkim uczestnikom zabawy możliwość wykonania szybkich zdjęć i wydrukowania ich od ręki.

W razie pytań napisz do nas na robert@superfota.pl lub zadzwoń 501-168-811.

FOTOBUDKA DLA PANNY MŁODEJ

Powodów dla których warto zdecydować się na fotobudkę na wynajem na wieczór panieński czy kawalerski jest wiele, a my wymienimy tylko kilka z nich:

  • Wieczór panieński, to niezapomniane dla każdej przyszłej żony chwile spędzone w kobiecym gronie. Nie ma nic lepszego niż świętowanie panieństwa i przyszłego zamążpójścia z najlepszymi przyjaciółkami!
  • Przy przysłowiowych drinkach z palemką, dobrej muzyce i zabawnych grach, przygotowanych specjalnie na tę okazję, zabawa może trwać na dobre! Z rówieśniczkami można podzielić się swoimi sekretami z czasów wolności, a także nadziejami i obawami co do przyszłości u boku ukochanego.
  • Niezależnie od tego czy impreza przyjmie formę „pidżama party” np. na domku letniskowym w górach, czy też odbywać się będzie w loży zarezerwowanej w klubie nie można zapomnieć o tym, by uwiecznić ją na zdjęciach.
  • Fotobudka i dostępne w pakietach gadżety – welony, napisy na tabliczkach, okulary i ciekawe nakrycia głowy – sprawią, że damska ekipa nie tylko będzie miała ogromną frajdę przed obiektywem, ale również wracając do zdjęć po latach. Takie wspomnienia są warte uwiecznienia!

FOTOBUDKA DLA KAWALERA

Przyszły Pan Młody także ma prawo na odrobinę szaleństwa, prawda? Wieczór kawalerski to także świetna okazja do robienia zdjęć! Również facetom, choć czasem niechętnie się do tego przyznają, ogromną radość sprawia upamiętnianie na fotografiach prawdziwie męskich spotkań i imprez. Stąd też fotobudka sprawdzi się także jako prezent na wieczór kawalerski dla tych, którzy niedługo ze swą wybranką wspólnie staną na ślubnym kobiercu, by powiedzieć sobie sakramentalne tak. Jesteśmy przekonani, że panowie z uśmiechem na twarzy będą wybierać kolorowe peruki, zabawne okulary i przepaski, by wspólnie stanąć przed obiektywem. A co za tym idzie? Dużo wspólnego śmiechu przy oglądaniu zdjęć po latach. Chwile wieczoru kawalerskiego są warte uwiecznienia.

Sprawdź też:

Dlaczego SuperFota?

Wysoka Jakość Zdjęć

W sercu naszych fotobudek zainstalowaliśmy najwyższej jakości sprzęt - pozwala on na uzyskanie doskonałych fotografii oraz kopii zdjęć.

Najlepsze Gadżety

Staramy się na bieżąco dobierać nowe akcesoria - dzięki nim każda impreza jest inna- inna niż wszystkie :)

Tła do Wyboru oraz Green Screen

To Ty wybierasz na jakim tle chcesz mieć wykonane zdjęcia, a dzięki technologii green screen możemy przenieść cię w najdalsze zakątki świata:) Egipt, Malediwy, a może....? - Sam wybierz na co masz ochotę!

photo strip image

Galeria Zdjęć Online

Wszystkie fotografie wykonane przez fotobudkę są staranie obrobione, a następnie udostępnione w galerii na naszej stronie tak byś pojedyncze zdjęcie mógł później wykorzystać i wywołać na dużym formacie!

Personalizacja Wyglądu Zdjęć

Wspólnie z naszym grafikiem dopracujesz każdy szczegół wydruku zdjęć przed imprezą. Wygląd oraz tekst zostanie wykonany według Twoich wytycznych.

Integracja z Social Media

Zintegrowaliśmy nasze budki z mediami społecznościowymi typu facebook, instagram dzięki temu możesz dzielić się dobrą zabawą ze swoimi znajomymi.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uzupełnij poniższy formularz- przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Wybierz rodzaj imprezy:

Imie i Nazwisko:

Email Address:

Numer Telefonu:

Data Imprezy:

Miejsce imprezy oraz nazwa:

Skąd wiesz o nas ?:

Dodatkowe informację:

Facebook