Fotobudka na każdą impreze

Zadzwoń: 501-168-811

Napisz: robert@superfota.pl

Fotobudka Sieradz

Szukasz sposobu na urozmaicenie imprezy? Świetnie trafiłeś – nasza fotobudka to świetna atrakcja na wesele, urodziny, osiemnastkę czy eventy firmowe. Zaskocz rodzinę, znajomych i współpracowników. Daj ponieść się świetnej zabawie dzięki fotobudce!

W razie pytań napisz do nas na robert@superfota.pl lub zadzwoń 501-168-811.

Halo Sieradz!

Nasza fotobudka dojedzie na każdą imprezę w Sieradzu, w okolicach, ale i w całym województwie Łódzkim. Gwarantujemy wysoką jakość obsługi, atrakcyjną cenę wynajmu, możliwość nielimitowanej liczby zdjęć do zrobienia. ponad 100 gadżetów i akcesoriów do przebrania do wyboru i niezapomniane wrażenia. Fotobudka jest banalnie prosta w obsłudze i przypadnie do gustu wszystkim, którzy lubią dobrą zabawę i moc atrakcji.

Co warte podkreślenia wszystkie zdjęcia można w pełni spersonalizować. Począwszy od tła z dowolnego miejsca na ziemi, po grafikę na zdjęciach czy odpowiedni rekwizyt dopasowany do fotografii.

Fotobudka w Sieradzu

Fotobudka na imprezie w Sieradzu to możliwość zachowania najlepszych momentów z imprezy, zrobienia niezapomnianych zdjęć i super zabawa dla wszystkich uczestników. Po imprezie możemy przygotować dla Ciebie album ze zdjęciami, a dostęp do nich będziesz miał także dzięki galerii online.

Zadzwoń do nas lub napisz – na pewno wpadniemy!

Dlaczego SuperFota?

Wysoka Jakość Zdjęć

W sercu naszych fotobudek zainstalowaliśmy najwyższej jakości sprzęt - pozwala on na uzyskanie doskonałych fotografii oraz kopii zdjęć.

Najlepsze Gadżety

Staramy się na bieżąco dobierać nowe akcesoria - dzięki nim każda impreza jest inna- inna niż wszystkie :)

Tła do Wyboru oraz Green Screen

To Ty wybierasz na jakim tle chcesz mieć wykonane zdjęcia, a dzięki technologii green screen możemy przenieść cię w najdalsze zakątki świata:) Egipt, Malediwy, a może....? - Sam wybierz na co masz ochotę!

photo strip image

Galeria Zdjęć Online

Wszystkie fotografie wykonane przez fotobudkę są staranie obrobione, a następnie udostępnione w galerii na naszej stronie tak byś pojedyncze zdjęcie mógł później wykorzystać i wywołać na dużym formacie!

Personalizacja Wyglądu Zdjęć

Wspólnie z naszym grafikiem dopracujesz każdy szczegół wydruku zdjęć przed imprezą. Wygląd oraz tekst zostanie wykonany według Twoich wytycznych.

Integracja z Social Media

Zintegrowaliśmy nasze budki z mediami społecznościowymi typu facebook, instagram dzięki temu możesz dzielić się dobrą zabawą ze swoimi znajomymi.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uzupełnij poniższy formularz- przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Wybierz rodzaj imprezy:

Imie i Nazwisko:

Email Address:

Numer Telefonu:

Data Imprezy:

Miejsce imprezy oraz nazwa:

Skąd wiesz o nas ?:

Dodatkowe informację:

Facebook