Fotobudka na każdą impreze

Zadzwoń: 501-168-811

Napisz: robert@superfota.pl

Fotobudka Uniejów

Zainteresowany fotobudka Uniejów? Szukasz ciekawej atrakcji na wesele lub dowolną imprezę? Świetnie trafiłeś! Znajdujące się w naszej ofercie fotobudki na wynajem to doskonała zabawa i niezapomniane wrażenia dla gości na wielu przyjęciach i okazjach. Odwiedzamy Uniejów, ale i całe województwo łódzkie na imprezach takich jak wesela, chrzciny, urodziny, ale też imprezy firmowe, integracyjne i wszelkiego rodzaju eventy.

W razie pytań napisz do nas na robert@superfota.pl lub zadzwoń 501-168-811.

Fotobudka  Uniejów – atrakcja na każdą imprezę

Gwarantujemy, że fotobudka jest świetną atrakcją na każdym weselu czy imprezie niezależnie od wieku użytkowników. Budka fotograficzna jest banalnie prosta w obsłudze, wystarczy podejść, skorzystać z zapewnionych przez nas gadżetów, przebrań i akcesoriów, nacisnąć i w ciągu kilku sekund wydrukować sobie zabawną i szaloną fotkę.

Nasze fotobudki budzą ciepłe uczucia i spotykają się z pozytywną reakcją uczestników. W razie jakichkolwiek sytuacji do dyspozycji pozostaje nasz animator, który chętnie pomoże i udzieli wszelkich informacji.

Personalizowane i niemilitowane zdjęcia

Dla zapewnienia jeszcze lepszej zabawy każde zdjęcia można w pełni spersonalizować. Począwszy od tła z dowolnego miejsca na ziemi, po grafikę na zdjęciach czy odpowiedni rekwizyt dopasowany do fotografii. Dzięki nim na chwilę przeniesiesz się z naszą fotobudką z Uniejowa w dowolne miejsce na ziemi. Gwarantujemy możliwość wykonania nielimitowanej liczby zdjęć.

Przygotowaniem i obróbką fotografii do albumu zajmuje się profesjonalny fotograf, dzięki czemu zachowują najwyższą jakość. Fotobudka Uniejów daje możliwość nielimitowanej liczby zdjęć do zrobienia.

Sprawdź też:

Dlaczego SuperFota?

Wysoka Jakość Zdjęć

W sercu naszych fotobudek zainstalowaliśmy najwyższej jakości sprzęt - pozwala on na uzyskanie doskonałych fotografii oraz kopii zdjęć.

Najlepsze Gadżety

Staramy się na bieżąco dobierać nowe akcesoria - dzięki nim każda impreza jest inna- inna niż wszystkie :)

Tła do Wyboru oraz Green Screen

To Ty wybierasz na jakim tle chcesz mieć wykonane zdjęcia, a dzięki technologii green screen możemy przenieść cię w najdalsze zakątki świata:) Egipt, Malediwy, a może....? - Sam wybierz na co masz ochotę!

photo strip image

Galeria Zdjęć Online

Wszystkie fotografie wykonane przez fotobudkę są staranie obrobione, a następnie udostępnione w galerii na naszej stronie tak byś pojedyncze zdjęcie mógł później wykorzystać i wywołać na dużym formacie!

Personalizacja Wyglądu Zdjęć

Wspólnie z naszym grafikiem dopracujesz każdy szczegół wydruku zdjęć przed imprezą. Wygląd oraz tekst zostanie wykonany według Twoich wytycznych.

Integracja z Social Media

Zintegrowaliśmy nasze budki z mediami społecznościowymi typu facebook, instagram dzięki temu możesz dzielić się dobrą zabawą ze swoimi znajomymi.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uzupełnij poniższy formularz- przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Wybierz rodzaj imprezy:

Imie i Nazwisko:

Email Address:

Numer Telefonu:

Data Imprezy:

Miejsce imprezy oraz nazwa:

Skąd wiesz o nas ?:

Dodatkowe informację:

Facebook