Fotobudka na każdą impreze

Zadzwoń: 501-168-811

Napisz: robert@superfota.pl

Fotobudka Września

Fotobudka Września to najlepszy wybór na Twoją imprezę: wesele, ślub, imprezy integracyjne i firmowe, festyny, urodziny, imieniny,  jubileusze osiemnastki, studniówki, bale maturalne, komunie, chrzty, bale karnawałowe, imprezy sylwestrowe, festyny, wieczory kawalerskie i panieńskie.

W razie pytań napisz do nas na robert@superfota.pl lub zadzwoń 501-168-811.

Dlaczego my?

Warto wybrać oferowaną przez nas fotobudkę na wynajem we Wrześni, ponieważ potrafimy przenieść wiele imprez na wyższy poziom. Zapewniamy wysoką jakość zdjęć, wydruki bez limitu, najlepsze gadżety, nowa akcesoria tła do wyboru oraz green screen. Nasza fotobudka przeniesie Cię w dowolne miejsce na świecie – Egipt, Malediwy i wiele innych… Znajdziesz się tam w mgnieniu oka i wydrukowane zdjęcie będzie tego najlepszą pamiątką.

Fotobudka Września – galeria i personalizacja zdjęć

Oferowane przez nas wypożyczenie fotobudki to możliwość otrzymania galerii zdjęć online, personalizacji wyglądu zdjęć, ale też utworzenia integracji z social media. Jest to niezwykle wygodne i daje możliwość dzielenia się dobrą zabawą ze znajomymi.

Cena i pytania

Zastanawiasz się jaka jest cena fotobudki we Wrześni lub na jak długo ją wynająć? Skontaktuj się z nami, rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

 

Sprawdź też:

Dlaczego SuperFota?

Wysoka Jakość Zdjęć

W sercu naszych fotobudek zainstalowaliśmy najwyższej jakości sprzęt - pozwala on na uzyskanie doskonałych fotografii oraz kopii zdjęć.

Najlepsze Gadżety

Staramy się na bieżąco dobierać nowe akcesoria - dzięki nim każda impreza jest inna- inna niż wszystkie :)

Tła do Wyboru oraz Green Screen

To Ty wybierasz na jakim tle chcesz mieć wykonane zdjęcia, a dzięki technologii green screen możemy przenieść cię w najdalsze zakątki świata:) Egipt, Malediwy, a może....? - Sam wybierz na co masz ochotę!

photo strip image

Galeria Zdjęć Online

Wszystkie fotografie wykonane przez fotobudkę są staranie obrobione, a następnie udostępnione w galerii na naszej stronie tak byś pojedyncze zdjęcie mógł później wykorzystać i wywołać na dużym formacie!

Personalizacja Wyglądu Zdjęć

Wspólnie z naszym grafikiem dopracujesz każdy szczegół wydruku zdjęć przed imprezą. Wygląd oraz tekst zostanie wykonany według Twoich wytycznych.

Integracja z Social Media

Zintegrowaliśmy nasze budki z mediami społecznościowymi typu facebook, instagram dzięki temu możesz dzielić się dobrą zabawą ze swoimi znajomymi.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uzupełnij poniższy formularz- przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Wybierz rodzaj imprezy:

Imie i Nazwisko:

Email Address:

Numer Telefonu:

Data Imprezy:

Miejsce imprezy oraz nazwa:

Skąd wiesz o nas ?:

Dodatkowe informację:

Facebook