Fotobudka na każdą impreze

Zadzwoń: 501-168-811

Napisz: robert@superfota.pl

Fotobudka Zduńska Wola

Fotobudka Zduńska Wola o najlepszy wybór na Twoją imprezę: wesele, imprezy integracyjne i firmowe, festyny, urodziny, imieniny, jubileusze osiemnastki, studniówki, bale maturalne, komunie, chrzty, bale karnawałowe, imprezy sylwestrowe, festyny, wieczory kawalerskie i panieńskie, Mikołajki czy imprezy Andrzejkowe.

Atrakcja na wesele i imprezę? Fotobudka Zduńska Wola…

Szukasz atrakcji na wesele czy inną imprezę, która zapewni dobrą zabawę i sprawi, że nikt na pewno nie będzie się nudził? Świetnie trafiłeś – wynajem fotobudki to doskonałe rozwiązanie. Nie tylko urządzenie, dzięki któremu można szybko zrobić i wydrukować fotkę, ale też nośnik humoru i niezmierzonej ilości zabawy.

Fotobudka – dlaczego u nas?

Znajdujące się w naszej ofercie fotobudki na wynajem niejedno już widziały i przeżyły. Nasze ogromne doświadczenie w obsłudze z fotobudkami różnego rodzaju imprez, sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość obsługi i zdjęć, ale też pomoc animatora na miejscu, który będzie mógł zachęcić gości do zabawy i dostarczyć im niezapomnianą moc wrażeń oraz doskonałej zabawy.

Nasza fotobudka Zduńska Wola to najlepsza jakość zdjęć, no limit na wydruki, dobrą cenę i bardzo duży wybór akcesoriów, przebrań i gadżetów na każdą okazję.

Zainteresowany? Napisz do nas lub zadzwoń. Na pewno dojdziemy do porozumienia.

Sprawdź też:

Dlaczego SuperFota?

Wysoka Jakość Zdjęć

W sercu naszych fotobudek zainstalowaliśmy najwyższej jakości sprzęt - pozwala on na uzyskanie doskonałych fotografii oraz kopii zdjęć.

Najlepsze Gadżety

Staramy się na bieżąco dobierać nowe akcesoria - dzięki nim każda impreza jest inna- inna niż wszystkie :)

Tła do Wyboru oraz Green Screen

To Ty wybierasz na jakim tle chcesz mieć wykonane zdjęcia, a dzięki technologii green screen możemy przenieść cię w najdalsze zakątki świata:) Egipt, Malediwy, a może....? - Sam wybierz na co masz ochotę!

photo strip image

Galeria Zdjęć Online

Wszystkie fotografie wykonane przez fotobudkę są staranie obrobione, a następnie udostępnione w galerii na naszej stronie tak byś pojedyncze zdjęcie mógł później wykorzystać i wywołać na dużym formacie!

Personalizacja Wyglądu Zdjęć

Wspólnie z naszym grafikiem dopracujesz każdy szczegół wydruku zdjęć przed imprezą. Wygląd oraz tekst zostanie wykonany według Twoich wytycznych.

Integracja z Social Media

Zintegrowaliśmy nasze budki z mediami społecznościowymi typu facebook, instagram dzięki temu możesz dzielić się dobrą zabawą ze swoimi znajomymi.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uzupełnij poniższy formularz- przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Wybierz rodzaj imprezy:

Imie i Nazwisko:

Email Address:

Numer Telefonu:

Data Imprezy:

Miejsce imprezy oraz nazwa:

Skąd wiesz o nas ?:

Dodatkowe informację:

Facebook